Dijital Çözümler

/Dijital Çözümler
Dijital Çözümler 2018-03-21T12:25:05+00:00

Dijital Bankacılık

Tüm dünyada dijital dönüşüm tüm hızlıya sürerken Caspa Bilişim olarak finans sektörünün de yeniliklere daha kolay adapte olmasını sağlıyoruz. Bundan dolayı da Caspa Bilişim olarak yakın gelecekte tüm finansal faaliyetlerin merkezine oturabilecek nitelikte daha pratik çözümler geliştirmek için çalışıyoruz.

Dijital bankacılık ve yeni nesil finans çözümlerinin geliştirilmesinde etkili olan Caspa Bilişim, aynı zamanda bu sistemlerin mevcut ve potansiyel kullanıcılara ulaşmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle bankaları geleceğin ödeme sistemleriyle tanıştırmak ve onların beklentilerine uygun yeni çözümler üzerine eğilmek için çalışıyoruz.

Web Tasarım ve Yazılım

Caspa Bilişim, dijital medya ve interaktif kampanya süreçleri konusunda müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, salt internet reklam çeşitlerinden viral tanıtım gibi kompleks tanıtım tekniklerine kadar müşterilerine çeşitli çözümler sunmaktadır. Kurumsal site, kampanya destekçisi mikro site, yaratıcı banner çalışmaları markanın aktüel çalışmalarına uygularken, mailing ile kampanyanın duyuru ve bilinirliğine yönelik ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter, Blogger, Linkedin, Instagram gibi daha bir çok sosyal ağlara markanıza ait özel bir sayfa düzenlemesi, takip ve güncellenmesi gibi hizmetler veriyoruz. Caspa Bilişim genç ve yaratıcı, sosyal medya’da kendini kanıtlamış uzman kadrosuyla birlikte Sosyal Medya’ya yönelik kampanya stratejileri, sosyal medya tasarımları, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, Facebook ve Twitter uygulamalarını markanız için tasarlar, geliştirir ve hedef kitlenize en doğru biçimde ulaştırır.

Proje Geliştirme

Kurumların hedef kitlesine daha hızlı bir şekilde ulaşması ve marka bilinirliğini arttırmasına yönelik kreatif kampanyalar geliştiriyoruz. Markanın karakterini ve kimliğini oluşturmak, akıllardaki yerini sağlamlaştırmak, marka değerini artırmak ya da yeni bir haber vermek… Dijital ya da geleneksel mecralarda yaratmak istediğiniz etki için stratejistlerimiz, reklam yazarlarımız, görsel tasarımcılarımız, proje yöneticilerimiz sizlere yeni fikirleri sunmak ve bu fikirleri hayata geçirmek için çalışıyoruz.

SEO / SEM Çalışmaları

Caspa Bilişim tarafından uygulanan arama motoru optimizasyonu internette profilinizi güçlendirir ve tüm önemli arama motorlarında üst sıralarda bulunmayı sağlar. Doğru ve arama motorları kriterlerine uygun yapılmış arama motoru optimizasyonu ziyaretçi sayınızı ve ziyaretçi kalitenizi arttırır.Bulunabilirliğinizi arttırın, biz bulunurluğunuzu arttırırız. Caspa Bilişim´de arama motoru optimizasyonu ve arama motoru marketing hizmetleri ile öngörülebilir başarıdır! Caspa Bilişim tutarlı bir şekilde anlaşılır hedefler doğrultusunda SEO işlemlerinizi uygular. Profesyonel arama motoru optimizasyonunu müşteri odaklı fiyatlar içerisinde garanti ederiz! Sizi bilgilendirmek için sabırsızlanıyoruz.